Okoliczności przyrody - Na pierwszym planie lustro wody w oddali kontury dwóch drzew we mgle

Akademicka Galeria Fotografii serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Krzysztofa Gajca zatytułowanej "Okoliczności przyrody", który odbędzie się 25 stycznia 2023r. o godz. 18:00 w AGF (gmach Instytutu Informatyki przy ul. Sienkiewicza 51). Samą wystawę można będzie oglądać codziennie w terminie od 25 stycznia do 28 kwietnia 2023r. w godz. 8:00 - 19:00. Wstęp wolny.

Okoliczności przyrody. Poranna mgła, to taki czas kiedy można poczuć ciszę i spokój przyrody. Słońce jest jeszcze nisko (albo schowane za chmurami). I nie wiadomo co się za nią, albo w niej, kryje. A jednocześnie wystarczą dwie, trzy minuty i stojąc w tym samym miejscu, patrząc w tym samym kierunku mamy przed sobą zupełnie inny widok.

Krzysztof Gajc, rocznik 1972. Fotografią zacząłem zajmować się jeszcze jako nastolatek, w czasach kliszy i ciemni. Po długiej przerwie wróciłem do robienia zdjęć, ale już w wersji cyfrowej (chociaż aparat na klisze cały czas jest w domu). Robię zdjęcia krajobrazowe, portrety, makro... No dużo różnych i w różnych działach fotografii. Bo po prostu lubię to robić.

Krzysztof Gajc - zdjęcie profilowe
Inne moje zdjęcia z okolic przyrody https://www.facebook.com/takieokolicznosciprzyrody