Przedstawiciele szkoły ZSP 2 i WNSP siedzą przy wspólnym stole

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Siedlcach zaprosiła Dziekana Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych - dr hab. Cezarego Semprucha, prof. uczelni, na sesję popularno-naukową dla uczczenia roku Mikołaja Kopernika – pt. „Colloquium Copernicanum”. W ramach sesji wygłoszono 4 referaty. Pan Dziekan wygłosił wykład pt. „Szczególna rola Mikołaja Kopernika w rozwoju polskiej nauki”. Wszystkie wystąpienia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Podziękowanie w postaci dyplomu dla dr hab. Cezarego Semprucha od dyrektora szkoły mgr Jolanty Duk
Podziękowanie dla dr hab. Cezarego Semprucha profesora Uniwersytetu w Siedlcach za wykład Szczególna rola Mikołaja Kopernika w rozwoju polskiej nauki, wygłoszony na Colloquium Copernicanum sesji popularno-naukowej zorganizowanej przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Siedlcach dla uczczenia Roku Mikołaja Kopernika. Dyrektor Zespołu Szkól Ponadpodstawowych nr 2, mgr Jolanta Duk. Siedlce 15 listopada 2023r.