Samsung TEGPE - baner

Technical education guides for prospective employees (TEGPE), to projekt edukacyjny skierowany do juniorów informatyki i wszystkich chętnych do poszerzenia swoich kompetencji.
W ramach projektu TEGPE, przygotowywane są wykłady dla studentów naszej Uczelni dotyczące tematów związanych zarówno z programowaniem: Java, Python, Kotlin, C++,  jak i testowaniem np. Protocol Test Engineering.

Każdy uczestnik projektu zdobędzie cenną wiedzę praktyczną oraz zwiększysz swoją atrakcyjność na rynku pracy oraz nauczy się jak zmniejszyć stres podczas rozmowy o pracę.

Wkrótce opublikujemy informację o najbliższym szkoleniu, pt.: "Klasyczne błędy i ich wpływ na proces tworzenia aplikacji - błędy wobec ludzi, procesu, produktu, technologii".

Więcej informacji na stronie internetowej samsungrd.

Broszury informacyjne:

1. Protocol Testing Tech Guide (dokument PDF)
  2. Java Tech Guide (dokument PDF)
  3. Kotlin Tech Guide (dokument PDF)
  4. Angular Tech Guide (dokument PDF)