SedKomp - logotyp

Wszystkich zainteresowanych studentów a wszczególności kierunku informatyka, zapraszamy na spotkanie z Panem Kacprem Antczakiem wiceprezesem zarządu firmy Sedkomp, który opowie o działalności i profilu firmy. W trakcie spotkania dowiemy się również o możliwości współpracy oraz zasadach odbycia staży i praktyk zawodowych.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 25 marca o godzinie 11:30 w Auli 3 budynku WNSP przy ul. 3-go Maja 54.

Firma Sedkomp realizuje zadania związane są z usługami w zakresie wdrożeniań systemów Comarch ERP, help desku, data center, cyberbezpieczeństwa, administracją sieci komputerowych, administracją serwerów, instalacjami niskoprądowymi, podpisami elektronicznymi, tworzeniem stron WWW oraz projektowania aplikacji.