Uczestnicy szkolenia w auli wykładowej oglądają prelekcję na dużym ekranie

W dniu 26 marca 2024 odbyło się I z cyklu szkoleń przeznaczonych dla studentów Informatyki i nie tylko. Szkolenie zorganizował Instytut Informatyki, UwS przy współudziale Samsung R&D Institute Poland.

Prelegentami spotkania byli: Jakub Szumiata, Samsung R&D Institute Poland (SRPOL), który przedstawił ofertę praktyk i szkoleń w ramach prowadzonego przez Samsung projektu edukacyjnego: Technical education guides for prospective employees (TEGPE). Główny prelegent: Sebastian Łuczak, Samsung R&D Institute Poland (SRPOL), przeprowadził szkolenie pt.: Klasyczne błędy i ich wpływ na proces tworzenia aplikacji - błędy wobec ludzi, procesu, produktu, technologii.

Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem głównie studentów i pracowników Instytutu Informatyki.

Dziękujemy prelegentom za interesujący wykład oraz uczestnikom spotkania.

Wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu szkoleń organizowanych przez: SAMSUNG R&D Institute Poland wspólnie z Instytutem Informatyki UWS.

Informacje pojawią się na stronie www i FB Instytutu Informatyki. Serdecznie zapraszamy.